Технології: Зерно: від поля до елеватора

Зерно: від поля до елеватора

image post
  • Опубліковано:

    12 вересня 2018, 10:55

Приватне підприємство «Агрохім » вже 12-й рік представляє зерносушарки італійського Виробника — компанії Mecmar- Group — і встигло реалізувати понад 50 зерносушарок.
   36 років компанія Mecmar спеціалізується на виготовленні та вивченні
мобільних та баштових сушарок для зернових культур і соняшнику. Безпосереднє спілкування з користувачами, отримання відгуків та побажань щодо сушарок,
постійний контроль якості, що здійснюється на всіх етапах виробництва — від проектування до запуску — дають змогу компанії крокувати в ногу з часом та надавати ринку надійні й сучасні вироби. 
Надійність та сучасність. Зерносушарки працюють повністю в автоматичному режимі та оснащені достатньою кількістю пробників, датчиків контролю температури повітря і зерна, контролю полум’я. Завдяки цьому вдається уникнути впливу людського чинника та забезпечується висока інформативність контролю процесу сушіння, а застосування панелі управління сенсорного типу робить управління сушаркою комфортнішим. Зовнішня обшивка та всі кріплення виконані з нержавіючої сталі, що збільшує термін експлуатації та стійкість до атмосферних впливів. 

Інші частини конструкції корпусу оцинковані методом гарячої гальванізації. І мобільні, і стаціонарні зерносушарки мають безперервний принцип сушіння, що забезпечує подачу гарячого повітря до кожної зернини та виключає наявність «мертвих зон» у конструкції. У мобільних зерносушарках безперервність порційного принципу дії забезпечує центральний шнек, який виконує постійне переміщення зерна в корпусі.Змінний крок витків шнека запобігає його забиваннюзерном та сприяє плавному руху без переривань робочих фаз. У стаціонарних зерносушарках безперервність проточного принципу дії забезпечується баштовою конструкцією корпусу. Наявність інверторів внутрішнього потоку зерна гарантує однорідність сушіння.
  Гаряча зона у зерносушарок Mecmar розташована в малому циліндрі корпусу зерносушарки, тож подання гарячого повітря до зерна забезпечується без втрат.
   У мобільних зерносушарках нагрівач довший та більший (порівняно з конкурентами), отже, згоряння палива відбувається на більшій відстані від зерна,
повністю в камері згоряння. Сушарка обов'язково постачається з комплектом протизапальних листів для соняшнику. Використання поворотного підшипника великого діаметра для опори важелів скребка з ланцюговою передачею забезпечує максимальний результат за мінімальних зусиль.

У стаціонарних зерносушарках пальник і вентилятор розроблені так, щоб мати
нульову швидкість повітря, що виходить із машини. Таким чином, втрати тепла
зведені до мінімуму.
Відцентровий вентилятор зі зворотними лопатями розроблено для утворення великого потоку повітря з мінімальними витратами енергії та має високий ККД. Завдяки конусному компенсатору створюється особлива форма вентиляційного каналу та забезпечується постійний і рівномірній потік повітря до пальника.
   Пальник. Система згоряння палива зерносушарок Mecmar передбачає використання пальників з усмоктуванням повітря або з наддувом. Працюють вони на дизельному паливі або газі, залежно від потреб покупця. Сушарки Mecmar обладнують неперевершеними за якістю пальниками Riello.

Рекуперація. Інноваційні технології, застосовані в стаціонарних сушарках Mecmar, гарантують високу енергоефективність завдяки поверненню тепла під час охолодження висушеного та нагрітого зерна. Повне повернення тепла під час охолодження висушеного зерна на 30% зменшує споживання палива. Температура в зоні охолодження зменшується поступово, без різких перепадів, зерно досягає зони розвантаження з температурою, близькою до температури зовнішнього середовища. Багата гама модельного ряду зерносушарок Mecmar дає змогу задовольнити потреби і малих, і великих господарств. А окремий підхід до кожного замовника забезпечить виконання персональних вимог щодо завантаження та розвантаження зерносушарки.

Легкість та зручність обслуговування.

Мобільні зерносушарки постачають у частково розібраному стані, працюють від електродвигуна чи вала відбору потужності трактора, не потребують підготовки фундаменту, а термін монтажу становить до семи робочих днів. Мобільні сушарки — на шасі. У разі потреби їх можна розібрати до стану, за якого можливе перевезення з об’єкта на об’єкт. Усі маслянки встановлено в загальному зовнішньому місці, тому змащення стає дуже простою операцією, а оператор може легко пересвідчитися — підшипник отримує мастило чи ні. За зміни культури сушіння процес очищення корпусу займає 15 хв.

Підприємство «Агрохім» пропонує встановлення зовнішнього бункера охолодження, який дає змогу збільшити продуктивність зерносушарки на 40%!           Стаціонарні зерносушарки постачаються в розібраному стані, потребують витрат на будівельні роботи: термін монтажу — від трьох до 30 робочих днів.
   Наявність сходів, містків та майданчиків полегшує роботу з інспекції секторі сушарки від землі до верху — тепер це стало легким та безпечним. Із рухомих частин у сушарці — тільки екстрактор і вентилятор, тому вона майже не потребує обслуговування.
    Підприємство «Агрохім» виконує організацію зерносушильних комплексів на базі стаціонарних зерносушарок.

Однак не тільки зерносушарками відомафірма Mecmar-Group. Серед спеціальних проектів — сушарки для дегестату (для тих, хто займається біогазом), сушарки для дерев’яної стружки (розширить спектр використання відходів деревообробки), сушарки з системою когенерації одночасно і сушать, і обігрівають. Для ринку Туреччини виробляють сушарки для рису, що працюють на вугіллі, а для сушіння інертних матеріалів (пісок тощо) розроблено нагрівач інертних матеріалів.

У процесі останніх випробувань на Мecmar-Group — дуже очікуваний ринком України високоефективний теплогенератор для роботи на рештках рослинного походження, як-от солома. Заслуговує на увагу також перевірена часом та досвідом європейських фермерів жарочна машина для сої, яка різко знижує показники активності уреази, що є у складі сої.

 Висновки
Під час вибору сушарки для господарства зважають на різні критерії. Найголовніші з них — продуктивність, універсальність, тобто придатність до сушіння широкої гами зерна та насіння, ощадність і економічність процесів сушіння й адаптація до сушіння із використанням біопалива. Останнім (але не менш важливим) аргументом для прийняття остаточного рішення є вартість. Зваживши на все це, можна достовірно й об’єктивно оцінити у довгостроковій перспективі економічну ефективність сушарки.

Статья з журнала «Пропозиція», Зерно: від поля до елеватора.

для більш детальної інформації зателефонуйте нашим спеціалістам:

Тетяна
Тетяна

(098) 227-55-05

Райони:

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський

Валерій
Валерій

(096)484-68-36

Райони :

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський, Добровеличківський, Новоукраїнський, Бобринецький, Компаніївський, Голованівський