Новини: АгроКлуб «Больові точки технологій вирощування сільгосподарських культур».

АгроКлуб «Больові точки технологій вирощування сільгосподарських культур».

image post
  • Опубліковано:

    19 лютого 2019, 09:19

Засідання чергового АгроКлубу ПП «Агрохім», яке відбулося в День Закоханих- 14 лютого, було присвячене детальному розгляду  «Больових точок» технологій вирощування сільгосподарських культур».
Головною метою АгроКлубу було донесення до свідомості присутніх-представників агропідприємств двох головних меседжів:
1. У технології виробництва високого урожаю немає неважливих операцій.
2. За урожай треба боротися!  
Оцінці дійсного стану та першочерговим заходам після настання часу відновлення весняної вегетації (ЧВВВ) озимих було присвячено виступ одного із найавторитетніших фахівців Кіровоградщини, кандидата біологічних наук Мостипана М.І..
Представник компанії Syngenta (насіння та ЗЗР), одної із найбільших світових виробників насіння та засобів захисту рослин,   Тутевич М. дуже чітко і конкретно  охарактеризував суттєві моменти технології, які треба враховувати, «щоб не прогоріти»: як підібрати відповідне насіння; як забезпечити культуру від негативних факторів; скільки «коштує» в недоотриманому врожаї те чи інше упущення; чому Примекстра TZ Голд краще  ацетохлору тощо…  
З величезною увагою, як і завжди, присутні  прослухали презентацію доктора с.-г.наук Господаренка  Г.М. щодо «Сучасного бачення основного живлення та позакореневих підкормок зернових, кукурудзи та соняшнику». Найавторитетніший  вчений України в галузі живлення сільськогосподарських культур, автор фундаментальних книг, досить лаконічно, але дуже обгрунтовано, на прикладах і порівняннях, доніс до свідомості присутніх найважливіші аспекти живлення на всіх найважливіших етапах органогенезу. 
Представник компанії Вітера (мікродобрива) Подолян В.Г. навів приклади проявів і наслідків нестачі основних елементів живлення і мікроелементів у рослинах та  можливих заходів для їх усунення із застосуванням листкових підкормок виробництва Вітера. Застосовувати продукти Вітера можна від обробки посівного матеріалу (препарат Райкат Старт), під час посіву за нестачі Бору -внесенням у грунт Гранубору,  до кінця вегетації, -листковою підкормкою широким комплексом мікроелементів (Вітера має значний перелік продуктів, спеціально розроблений для будь-якої культури) і нівелюючи наслідки стресів культури антистресантом Амінокат 30.   
Презентація агронома-консультанта ПП «Агрохім» Коваленко Т. стосувалася практичних аспектів технологічної карти, власне конкретним «больовим точкам» технології, розрахованої на отримання максимальної врожайності з 1 га. Був представлений аналіз реальних найуспішніших технологічних карт та приведені узагальнені практичні поради-секрети виробництва («ноу-хау»),- по кожній операції технологічної карти: від обробки грунту після обраного або фактичного попередника і до збору урожаю.  
Як завжди змістовною та дуже цікавою була презентація представника компанії Euralis, кадидата с.-г. наук Мокрієнка В. Спікер обгрунтував процес вибору гібриду, звернув увагу на проблеми в посівах, які вже мали місце в 2018 році та навів приклади  усунення проблем. 
  
Після презентацій АгроКлубу кожний із учасників зміг закріпити отримані знання участю у вікторині та виграти цінні подарунки, які стали доречним доповненням до гарного настрою в День Святого Валентина.  
Завершили АгроКлуб дружнім фуршетом,  в ході якого всі зацікавлені учасники мали ще додаткову можливість поспілкуватися в  неформальній обстановці із спікерами та поділитися враженнями.

 Пропонуємо Вашій увазі основні моменти презентацій, які були представлені на АгроКлубі  ПП «Агрохім».pdf

 

       

 

для більш детальної інформації зателефонуйте нашим спеціалістам:

Тетяна
Тетяна

(098) 227-55-05

Райони:

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський

Валерій
Валерій

(096)484-68-36

Райони :

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський, Добровеличківський, Новоукраїнський, Бобринецький, Компаніївський, Голованівський